قوانین و مقررات
قوانین و مقررات

به نام خدا

کاربر گرامی؛ دیدن این صفحه به این معناست که شما در حال استفاده از خدمات سایت "همه برای یکی" هستید. ممکن است شما به واسطه سایت مدرسه خود یا سایت های دیگر با واسطه در سایت ثبت نام کنید. چه به صورت مستقیم از آدرس "AllForOne.ir" از این سایت استفاده می‌کنید و چه غیر مستقیم با آدرس های دیگر و به واسطه وبسایت های دیگر به این سایت متصل شده اید باید بدانید که سایت "همه برای یکی" تحت شرایط این توافق نامه در حال خدمت رسانی به شما می‌باشد. ضمن سپاس از انتخاب سایت "همه برای یکی" لازم است پیش از شروع استفاده از خدمات ما، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، سایت "allforone.ir" سرویس های خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید. استفاده از هر یک از خدمات سایت اعم از محتوی رایگان یا محتوی غیر رایگان، به هر شکل چه با عضویت در سایت "همه برای یکی" یا وبسایت های وابسطه، اپلیکیشن و یا فقط مطالعه مطالب رایگان آن به شکل معمول یا نصب اپلیکیشن آن، به معنی پذیرش کامل مفاد این توافق نامه از طرف شما خواهد بود. توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ده قانون مدنی و از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد که به تایید طرفین رسیده است. در این توافق نامه صاحب امتیاز سایت محمد مهدی ترحمی است. مالکیت مادی، معنوی، فکری و سایر مالکیتهای نرم افزاری و سرویس ها در  سایت متعلق به صاحب امتیاز می باشد.کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا عضویت در سایت یا استفاده از مطالب آن به هر شکل چه به صورت رایگان و یا غیر رایگان چه جزئی و چه کلی مثل دیدن  نمره ، شرکت در آزمون، مطالعه یک صفحه یا گزارندن یک دوره آموشی و نه محدود به آن، تمامی این شرایط و قوانین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.

تعاریف:
از این پس نام سایت "allforone.ir" و اپلیکیشن های مربوطه و کلیه بستر های خدماتی مرتبط یا وابسطه در این توافق نامه با عنوان سایت بیان خواهد شد و به همه عزیزانی که به هر شکل از سایت استفاده و در آن فعالیت می‌کنند چه به عنوان کاربر عادی یا ویژه یا تولید کننده محتوا اعم از معلمین، مدیران مدرسه، مدارس، آموزشگاه ها، مدرسین، مشاورین، والدین، دانش‌اموزان و... و به طور کلی هر شخصی که از سایت به هر طریقی استفاده می‌کند ؛ کاربر می‌گوییم. تمام افرادی که در سایت ثبت نام می‌کنند چه به صورت مستقیم و چه از طریق سایت های وابسته مثل سایت مدارس، آموزشگاه ها یا اشخاص و... که از خدمات سایت "همه برای یکی" استفاده می‌کنند، باید بالای 18 سال سن داشته باشند یا توسط شخصی که بالای 18 سال سن دارد در سایت ثبت نام شوند، بدیهی است که سایت دارنده شماره تلفن همراه را به عنوان صاحب حساب می‌شناسد که این شخص را صاحب حساب کاربری می‌نامیم. ممکن است به هر دلیلی شخص صاحب حساب کاربری با کاربر متفاوت باشد که مسئولیت این امر به عهده صاحب حساب کاربری می‌باشد. به مطالب منتشر شده در سایت، اعم از آزمون، دوره آموزشی، سوالات، فایل های متنی و صوتی، کامنت ها ونظرات افراد که به صورت عمومی منتشر می‌شود و... به طور خلاصه دوره یا محتوای آموزشی می‌گوییم. به همه افرادی که به نوعی تولید محتوا انجام می‌دهند، مدرس اطلاق خواهد شد. در مواردی که مسئولیتی به عهده صاحب حساب کاربری یا کاربر گذاشته می‌شود، هردو موظف اند به صورت جداگانه آن مسئولیت را انجام دهند و ایفای مسئولیت توسط یکی از آنها، سبب سلب مسئولیت از دیگری نمی گردد. ممکن است شخصی در مواردی مدرس باشد و در مواردی کاربر عادی یا.... که اینها با هم در تضاد نیست.

افراد زیر سن قانونی با اجازه ولی خود ثبت نام کرده و مسئولیت آنها به عهده اولیا آنها می‌باشد. با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران افراد زیر 18 سال اجازه داشتن سیم کارت و عابر بانک به نام خود را بدون اذن ولی ندارند. بنابر این ثبت نام افراد کمتر از 18 سال در این سایت به معنای اجازه والدین برای استفاده از شماره سیم کارت و کارت اعتباری است.

محتوا به نام صاحب کد ملی یا نام و نام خانوادگی ارائه شده می‌باشد و  مسئولیت محتوای ارسالی با دارنده شماره تلفن و کد ملی ارائه شده به صورت تضامنی است. بدیهی است که اگر در این بین تضادی موجود باشد مسئولیت با دارنده شماره تلفن خواهد بود. هر چند مسئولیت از دارنده کد ملی سلب نمی‌گردد و سایت در قبال آن هیچگونه مسئولیتی ندارد.
قوانین و ضوابط مشروحه مندرج در این بخش درصورت لزوم، بنا به صلاح دید سایت یا تغییر شرایط، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد. کلیه کاربران و صاحبان حساب کاربری موافقت خود را با استفاده از سایت اعلام می‌کنند و شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و از آخرین وضعیت قوانین، اطلاع حاصل کنند و در صورت موافقت با قوانین به استفاده از سایت ادامه دهند.


قوانین باز نشر مطالب و محتواهای سایت:

مقررات این سایت منطبق با قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۳۴۸ که در حال حاضر در کل کشور اجرایی است، تنظیم شده است. عدم رعایت این مقررات به عنوان نقض مقررات جاری کشور قابلیت پیگرد قانونی دارد.
از آنجایی که با توجه به قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۳۴۸ موارد زیر تحت حمایت کپی رایت قرار نمی گیرند، سایت در این دسته از موارد هیچ گونه ادعایی ندارد:
کلیه قوانین و مقررات عمومی از قبیل قانون اساسی کشور، قوانین عادی و آیین نامه ها و همچنین مفاد کنوانسیونها و توافقات دوجانبه یا چند جانبه بین المللی.

کلیه متون رسمی اداری از قبیل ابلاغیه ها، دستورالعمل ها، بخشنامه ها، آگهی های عمومی و سایر دستورات اداری
کلیه متون قضایی از قبیل احکام و قراردادها، آراء وحدت رویه و سایر تصمیمات قضایی صادره از مراجع قضایی
سخنرانی های ایراد شده در مجامع عمومی رسمی از قبیل مجلس شورای اسلامی، شورای شهر، دادگاه علنی
مجموعه منتشر شده از آثار توسط مقامات عمومی مانند مجموعه قوانین موجود درروزنامه رسمی کشور
سایر متون رسمی صادره از مقامات عمومی برای اطلاع رسانی ترجمه رسمی موارد بالا اخبار روز و گزارش رویدادهای مختلف به منظور اطلاع رسانی


به غیر از موارد فوق الذکر، سایر مواردی که در ادامه به آنها اشاره شده است، تحت حمایت قانون کپی رایت قرار دارد و رعایت حقوق مادی و معنوی موجود در این دسته از آثار و نوشتارهای سایت با جدیت مونیتور و پیگیری می شود. عدم رعایت این مقررات به عنوان نقض مقررات جاری کشور قابلیت پیگرد قانونی دارد.


طراحی گرافیک ، صفحه آرایی، پیکربندی و برنامه نویسی سایت بطور کامل متعلق به صاحب امتیاز است و کلیه حقوق آن محفوظ و متعلق به  نامبرده می باشد و هرگونه شبیه سازی و مهندسی معکوس از کلیه ساختار سایت ممنوع میباشد.
عناوین و منوهای سایت تحت حمایت کپی رایت می باشد و حقوق مادی و معنوی آن محفوظ و متعلق به صاحب امتیاز می‌باشد.
کدهای html و url های صفحات نیز مطابق با ماده ۲ قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان برای سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری و استفاده از آنها در سایتهای دیگر ممنوع است.
مقالات، گزارش ها، تحلیل ها، یادداشتها، نقدها، ترجمه ها، محتوای آموزشی، نظرسنجی ها، عکس ها و تصاویر، فایلهای صوتی، مالتی مدیاها و ویدئوها موجود در سایت تحت حمایت قانون کپی رایت بوده و کپی برداری جهت نشر از این مقالات به هرنحوی بدون کسب اجازه ممنوع می باشد.

تبصره : جهت انتشار موارد محتوایی ذکر شده در این مورد می توانید لینک مطالب سایت را در شبکه های اجتماعی، سایتها و ... به اشتراک بگذارید و همچنین مجاز به استفاده از ۲۵۰ کاراکتر از محتوا با رعایت کردن نحوه لینک به اصل مقاله می باشید.
سایت در قبال توضیحاتی که همراه با نوشتارهای این تارنما و به منظور معرفی آن در وبسایت‌ها یا وبلاگ‌ها ارائه می‌شود و نیز در قبال کامنت‌هایی که بر نوشته‌های این سایت در هرجایی غیر از خود این تارنما از جمله در شبکه‌های اجتماعی یا دیگر وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها گذارده می‌شود، مسوولیتی ندارد.

***انکار تعهد: سایت سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می‌کند. ما در مورد عدم قطع شدن سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی نداریم. همچنین مدیریت این وب‌سایت می‌تواند در شرایطی که سایت نیاز به تغییر سرور، تعمیرات یا توسعه فنی یا ظاهری و... داشته ‌باشد یا به هر دلیل دیگر که بیان آن از سمت سایت لازم به توضیح نیست؛ بدون اطلاع قبلی به کاربران تا رفع مشکل ، سایت را به حالت تعلیق درآورد.
سایت از قسمت پشتیبانی برخوردار است؛ ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگویی، عدم پاسخگویی به سؤالات و... به هر علت از قبیل حجم تماس ها و نه محدود به آن و هر دلیل دیگر داده نمی‌شود. این سرویس بصورت اضافی برای کمک به اعضا ارائه می‌گردد و ممکن است فقط شامل مسائل فنی و کاری مربوط به سایت و اهداف مشخص سایت شود.
عدم توانایی سایت در زمینه اجرا یا اعمال هر کدام از حقوق خود یا بند این قوانین استفاده از سرویس به معنی چشم‌پوشی سایت از آن حق یا بند نیست. شرایط و قوانین استفاده از محتوای آموزشی به منزله یک توافقنامه کامل بین شما و صاحب امتیاز بوده و تمامیت آن بر استفاده شما از محتوای آموزشی حاکم است، و این توافق نامه هرگونه توافقنامه قبلی بین شما و سایت را لغو می‌کند  و این توافق نامه معیار عمل است.

ادامه استفاده شما از سایت با توجه به قوانین مذکور در بالا به معنای موافقت شما با همه ی قوانین سایت است و به معنی این است که شما صحت مطالب ما را اذعان کرده اید و نسبت به آن هیچ گونه اعتراضی ندارید.
سایت می‌تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هر موقع تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است. درصورتیکه در هر زمانی با این قرارداد مخالف بودید می‌توانید در خواست لغو عضویت خود را از سایت به صورت کتبی بدهید یا از سایت خارج شوید و دیگر از آن به هیچ شکل استفاده نکنید. بدیهی است تا قبل از این تاریخ شما ملزم به رعایت همه این قوانین بوده و در قبال آن مسئول هستید.

کاربر  یک انسان (فرض) تلقی گردیده  که  بایستی بالای 18 سال سن داشته باشد. حساب‌های کاربری ایجاد شده توسط بات ها یا هرگونه روش خودکارسازی دیگر مجاز نیستند  و پیگرد قانونی دارد. سایت یک مرجع آموزشی می باشد واستفاده از آن برای عموم آزاد خواهد بود، کلیه افرادی که به سایت مراجعه می کنند و بالای 18 سال سن دارند می توانند از محتوای آموزشی آن بهره مند شوند. در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی خود و با مسئولیت کامل صاحب حساب کاربری  نسبت به استفاده از سایت قدام کنند.

اگر به هر طریقی کارت های خرید محصول یا هدیه و... به صورت فیزیکی به دست شما رسید، شما می‌توانید با قبول قوانین سایت و بررسی محتوای رایگان سایت، تصمیم بگیرید که از سایت استفاده کنید یا خیر، در صورت موافق نبودن با هر بخش از قوانین سایت، در سایت ثبت نام نکنید و کارت خود را عودت دهید.

تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . ایجاد شناسه با نام شخصیت های معروف سیاسی و مذهبی در سایت ممنوع و شناسه ها ، آواتارها و امضاهای نامناسب حذف خواهند شد  و مسئولیت آن با صاحب حساب کاربری است.

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور به عهده کاربر است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری اعلام نمایند. کاربر، سایت را از هرگونه خسارت یا آسیب برخاسته از عدم پیروی از این قانون امنیتی مبرا دانسته و تمامی مسئولیت را شخصا به عهده می‌گیرد. سایت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همواره تلاش مضاعف خود را به کار گرفته تا محیطی امن برای مخاطبین خود فراهم آورد، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

کاربر مجاز به استفاده از سرویس برای مقاصد غیرقانونی یا مقاصدی که قانون‌های محلی را نقض می‌کند نخواهد بود، وی موظف است در حین ثبت نام برای استفاده از سرویس، یک تلفن صحیح و سایر اطلاعات دیگر را که از وی درخواست می‌شود ارائه کند. هر حساب کاربری باید تنها توسط یک نفر استفاده شود و استفاده از یک حساب کاری توسط چندین نفر مجاز نیست. شما نمی‌توانید به هر کسی که می‌خواهید اجازه دسترسی به داشبورد خود دهید.

کاربر مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده و فعالیت‌های انجام شده در حساب کاربری خود را به عهده می‌گیرد و سایت را مالک کلیه محتوای ایجاد شده توسط خویش می‌داند، اما مسئولیت کامل این محتوا با خود شخص صاحب حساب کاربری است.

اگر شما برای کسب درآمد از سایت استفاده می‌کنید، باید کد ملی و عکس کارت ملی را در سایت آپلود نمایید، سایت بنا را بر حسن نیت شما می‌گذارد و در صورت وجود هرگونه تناقض، جعل، تضاد و... در مدارک ارئه شده جرم تلقی می‌شود و مسئولیت آن به صورت مستقیم با صاحب حساب کاربری و دارنده کد ملی است. و سایت در این موارد مسئولیتی را نمی‌پذیرد. همه کاربران سایت  با اطلاع از بند فوق ، خود در رابطه با صحت مطالب و اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص در سایت  تحقیق لازم را انجام خواهند داد و مسئولیتی را از سایت انتظار ندارند.

اگر در قسمتی، درصد شما از مبلغ فروش محصولتان مشخص نشده بود، به عنوان پیش فرض سی درصد درآمد تولید شده متعلق به سایت است مگر در مواردی که این تسهیم به صورت دقیق مشخص شده باشد.

افراد زیر 18 سال می‌توانند زیر نظر یک شخص که به سن قانونی رسیده است و با مسئولیت و نظارت او از محتوای سایت استفاده نمایند که مسئولیت فعالیت این افراد با صاحب حساب کاربری می‌باشد. ممکن است در قسمت نام و نام خانوادگی و... مشخصات این فرد زیر 18 سال ذکر شود که این امر هیچ چیز از مسئولیت صاحب حساب کاربری کم نمی‌کند.
در صورتی که کاربر زیر 18 سال سن دارد، مسئولیت هایی که در این توافق نامه یا هرجای دیگر سایت به عهده او گذاشته می‌شود با فرد صاحب حساب کاربری بوده و ایشان موظف به انجام آن هستند.

هر شخص می‌تواند در قسمت عضویت در باشگاه کسب و کار، نام فرد ذی‌نفع متفاوتی را برای دریافت هدیه های سایت معرفی کند، این شخص می‌تواند متفاوت از صاحب حساب کاربری باشد، ولی باید حتما کاربر فعال آن حساب باشد، فرد مذکور با ارائه مدارک شناسایی خود به سایت می‌تواند نسبت به دریافت هدیه و امضای هبه نامه اقدام نماید. صاحب حساب کاربری در صورت مخالفت با این امر، باید قبل از انتخاب شخص توسط سایت نسبت به تعیین نام ذی نفع در قسمت مربوطه اقدام نماید، و بعد از انتخاب شخص واجد شرایط از طرف سایت، چنانچه نام ذی نفع با صاحب حساب کاربری متفاوت باشد، شخص صاحب حساب کاربری حق تمامی اعتراضات را از خود سلب می نماید.

هر شخص باید با حساب کاربری مختص به خود از محتوای سایت استفاده نماید و هر گونه اقدام به استفاده از حساب کاربری دیگران به هر نحو ممنوع می‌باشد و حق پیگیری مسئله از طریق مراجع قضایی برای سایت محفوظ است.
**
سایت حق دارد در هر زمان، و یا در فواصل زمانی مختلف، هر بخشی از سرویس یا خدمات خود را، با یا بدون اطلاع‌رسانی، به طور موقت یا دائمی تغییر دهد یا متوقف کند.

حق تغییر قیمت‌ها را برای سایت  محفوظ است. این تغییر قیمت میتواند بدون اطلاع‌رسانی در هر زمانی انجام شود.
سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخ‌گویی به اشخاص ثالث در مورد هرگونه تغییر در محتوی آموزشی، خدمات، تغییر قیمت و تعلیق یا توقف آن را بر عهده نمی‌گیرد.

کاربر نباید سایت دیگری را به گونه‌ای طراحی کند که به طور غیر واقعی القاءکننده ارتباط با خدمات یا سایت باشد.
استفاده از سایت برای مقاصد تجاری یا تبلیغات، بازاریابی و مانند آن ممنوع است. برای تبلیغ روی این سایت می‌توانید با تماس با قسمت پشتیبانی از شرایط تبلیغ روی سایت مطلع شوید.

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی سایت خواهد بود:
انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و موجب هتک حرمت گردد. همچنین درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، یا حتی مطالب قابل‌اعتراضی که باعث ترغیب به اعمال مجرمانه شود.

نقض حقوق معنوی مالکین ‌سایت یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات ‌سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات رایگان سایت با ذکر صریح عنوان سایت به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی با شرایط بیان شده در این توافق نامه بلامانع است. کاربران متعهد می‌شوند هنگام استفاده از سرویس های سایت به تمام قوانین محلی، منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی عمل کند.
**
اگر حساب کاربری شما برای مدت مشخصی یا برای همیشه مسدود شده باشد، ایجاد حساب کاربری جدید یا استفاده از هویت جعلی و حتی حضور با نام کاربری افراد دیگر ممنوع است. دور زدن تعلیق علاوه بر افزودن به زمان تعلیق، ممکن است منجر به مسدود شدن دائمی حساب شما شود.

کاربر حق ندارد خود را کارمند سایت معرفی نماید یا از محتوای سایت یا نام سایت و... به هر نوع و شکل اقدام به سواستفاده نماید.
پس از طراحی یک دوره درسی و بارگذاری  آن در سایت، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوها و محتواهای  بارگذاری شده هر درس به صورت کلی یا جزئی نزد سایت محفوظ خواهد ماند.
سایت تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است.

در صورتی که اشخاص، مدارس، آموزشگاه ها و... شروع به استفاده از خدمات وبسایت ساز سایت نمایند، باید از همه قوانین سایت پیروی نمایند و به کاربران خود اطلاع دهند تا همه بدانند باید از قوانین سایت پیروی نمایند و مسئویت این کار به عهده شخص، آموزشگاه و مدارس است و سایت در قبال آن مسئولیتی ندارد.

لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای این سایت، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی است و سایت هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.
محتوای آموزشی منتشر شده در سایت با توجه به شفافیت موجود دوره های آموزشی و داشتن ویدیوی معرفی و عنوان های واضح امکان عودت وجه ندارند و پس از خرید توسط کاربران شرایط عودت مبلغ فراهم نخواهد بود. محتوای فعلی سایت در این زمان (زمان خرید محصول) ملاک عمل است. پس قبل از خرید از سایت حتما آن محتوای آموزشی را بررسی نمایید.

اقدام به خرید از سایت، یا دیدن دوره آموزشی یا محتوا های آموزشی چه رایگان و چه غیر رایگان در هر زمان  به معنی قبول مجدد این توافق نامه است.

انصراف از دوره یا هر قسمت سایت و تقاضای استرداد وجه، پس از انتخاب هر نوع خدمات و محصول اعم از و نه محدود به دوره ها یا محتوای آموزشی و به طور کل تمامی خدمات قابل خرید از طریق سایت به هر شکل و شیوه و انجام عملیات پرداخت  به هیچ وجه مورد پذیرش نیست و وجهی مسترد نمی‌گردد و واریز کننده وجه پس از واریز آن، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد آن سلب و ساقط می‌کند.

واریزکننده وجه اقرار و اذعان می‌کند که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع باشد. سایت به طور کلی از این مطلب مبری است و نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.

ارتباط بین کاربران به طور مستقیم با مباشرت خود آنها انجام می‌شود و سایت هیچ مکانیزمی در خصوص تائید اصالت، وثوق و هویت واقعی طرفین ندارد و مبری از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن است. کاربران بهتر است از ارتباط با افراد در این فضا خود داری کرده یا شخصا باید این موضوعات را احراز و رعایت کنند.

کاربران فقط حق استفاده از محتوای سایت را به صورت محدود و در زمان مشخص شده دارند این محدودیت زمانی ممکن است هر زمان، با صلاح دید سایت بدون هیچ تشریفاتی برای آنها افزایش یا کاهش یابد که سایت مسئولیت پاسخ گویی در این رابطه را نداشته و کاربران با علم به این موضوع تمامی این شرایط را می‌پذیرند و کلیه حقوق مرتبط را از خود سلب نموده و حق هیچ گونه شکایت یا درخواستی در این رابطه ندارد.

انتشار هرگونه محتوا که شامل انجام، ترویج یا تشویق عملی خلاف قوانین جاری کشور باشد، ممنوع است.
هر حساب کاربری باید فقط یک کاربر فعال داشته باشد و استفاده اشتراکی از یک حساب ممنوع می‌باشد و سایت حق مسدود سازی و اعمال هرگونه محدودیتی را برای خود محفوظ می‌داند. در این زمینه صاحب حساب کاربری مسئولیت قضایی دارد.
ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری-تلفنی-ایمیلی-پیامکی و...) درصورت اطلاع سایت یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.
اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به دادهها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی سایت و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانه ای نشود، موجب پیگرد است.
شما هیچ اقدامی بر علیه ما در رابطه با اطلاعات ارسالی خود نمی کنید و موافقید که از ما در قبال هر اقدامی که دیگران بر علیه ما در رابطه اطلاعات ارسالی شما انجام دهند، حمایت کنید.

سایت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
سایت متعهد به ایفای بالاترین سطح امنیت و حفظ اسرار و اطلاعات است؛ لذا کاربران محترم سایت نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات مندرج  سایر کاربران و نیز خود آن‌ها را از قبیل آی ‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، تاریخ ثبت نام ها و دیگر جزییات درج‌شده را داشته باشند. این اطلاعات بعد از مدت زمانی پاک می‌شود و سایت مسئول حفظ، ضبط یا ارائه آن نمی‌باشد.
با توجه به پیاده‌سازی بالاترین سطح امنیت سایبری بر روی پایگاه داده‌ این سایت، هیچ دسترسی فنی غیرمجازی به آن قابل‌انجام نیست. اما این مطلب به معنای جلوگیری صد درصدی از سوء‌استفاده‌های احتمالی اشخاص از اطلاعاتی که به هر نحو منتشر می شوند، نیست و سایت مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. هرچند سایت مستمرا تلاش گسترده‌ای در جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی نیز به‌عمل می‌آورد.

مدیران هر مدرسه می‌توانند طبق شرایطی از خدمات وبسایت‌ساز سایت استفاده کنند و به نمرات درسی دانش‌آموزان آن مدرسه، نمراتی که توسط معلمین مدرسه وارد می‌شود و... دسترسی داشته باشند، آنها مسئول حفظ و حراست از نمرات درسی دانش آموزان و روند درسی آنها  و به صورت جزیی یا کلی به همه اطلاعات بوده و در صورت افشای آن (حتی یک نمره) باید پاسخ گوی مراجع قضایی باشند. مدیران مدراس حق ارائه این نمرات را به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری را ندارند.

مدیران مدارس می‌توانند معلمین مدرسه خود را تعیین کنند و اصالت آنها را تایید نمایند. در این صورت آن معلم می‌تواند نمره دانش‌آموز در امتحانات یک‌آزمون را در درس خود مشاهده نماید و برای دانش آموز نمرات، موارد درسی و... را قالب پیام ارسال نماید.

مسئولیت مستقیم صفحات مدارس به عهده مدیر مدرسه / آموزشگاه می‌باشد، وی موظف است پس از اتمام مدت زمان مدیریت خود در مدرسه، باید سایت را مطلع کرده و صفحه را به مدیر جدید مدرسه / آموزشگاه واگذار نماید.

تمامی قوانین مطرح شده مربوط به شخص صاحب حساب کاربری، کاربر و مدرس در رابطه با مدیران مدارس که از پروفایل مدرسه و خدمات وب‌سایت سازاستفاده می‌کنند؛ جاری است.

در صورتی که دانشآموز نخواهد مدرسه یا معلمین به نمراتش دسترسی داشته باشند، می‌تواند از قسمت ویرایش پروفایل مدرسه خود را حذف کند یا با پشتیبانی تماس بگیرد.

دانش‌آموز می‌تواند در خواست والدین را برای دسترسی به اطلاعات خود را تایید نماید تا آنها بتوانند از این طریق وضعیت درسی آنها را بررسی کرده و با اولیای مدرسه در ارتباط باشند. (پدر، مادر، خواهر، برادر و... و حتی شخص ثالث به عنوان مشاور می‌تواند با اجازه دانش‌آموز این نقش را تا هر زمان که او بخواهد برایش ایفا کند. و در هر زمان که مایل باشند این ارتباط را قطع نمایند.

یک شخص می تواند به عنوان کاربر یا مدرس در سایت فعالیت داشته باشد و از مزایای هر بخش بهره مند شود به این صورت که در سایت شما می توانید به صورت کاربر در حال آموزش و یا مدرس فعالیت نمایید، اگر توانایی آموزش در هر زمینه ای را داشته باشید می توانید سایت را بستری مناسب برای ارائه دوره های آموزشی خود در نظر گرفته و با انتشار محتوای آموزشی مناسب کسب درآمد کنید.

کسب درآمد در سایت باید بر اساس قوانین باشد و از مواردی مانند پول شویی و... اجتناب شود و همچنین مالیات خود را بر اساس این درآمد بپردازد که مسئولیت این بخش به صورت کامل فقط بر عهده دارنده حساب کاربری و صاحب تلفن همراه است و سایت به عنوان ارائه دهنده خدمات واسط، در مقابل آن مسئولیتی ندارد و کار بر همه مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد.

استفاده از سایت برای مدرسین، معلمین، والدین یا مدیران آموزشگاه ها و مدارس، علاوه بر این قوانین عمومی شامل قوانین مشخصی می باشد که سایت مجاز خواهد بود به صورت یک طرفه، بدون انجام هیچ گونه تشریفاتی، در هر زمان این قوانین را تغییر دهد و بروز رسانی کند.

هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات غیر رایگان  از سایت بدون اخذ مجوز کتبی از مدیر سایت موجب پیگرد است و موکول به طرح شکایت کیفری و حقوقی از سوی سایت یا اشخاص دیگر خواهد بود.
استفاده از هرنوع فناوری رایانه ای، جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت، موجب پیگرد است.
سایت به صلاحدید خود حق دارد در هر زمانی و به هر دلیلی حساب کاربری شما را معلق یا حذف کند و ارائه هرگونه خدمت به شما را متوقف کند. توقف سرویس‌دهی به این صورت منجر به غیرفعال سازی یا حذف کامل حساب کاربری شما یا قطع دسترسی شما به همه یا تعدادی از داشبوردهایتان خواهد شد. پرداخت وجه توسط شما برای استفاده از یک خدمت، این حق را از سایت سلب نمی‌کند و شما در این مورد حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب کرده اید.

سایت حق استنکاف از ارائه خدمات به هر شخصی را به هر دلیل و در هر زمانی برای خود محفوظ نگه‌می‌دارد. در صورت تعلیق یا حذف حساب کاربری، در صورت عدم منع قانونی، ممکن است دلیل آن به شما اعلام شود.

دوره های آموزشی منتشر شده در سایت به دو صورت رایگان و غیر رایگان ارائه می شود و همه افراد  ذی صلاح می‌توانند پس از عضویت در سایت از دوره های رایگان استفاده کنند و همچنین می توانند با پرداخت مبلغ دوره های آموزشی غیر رایگان نیز در این دوره ها ثبت نام کرده و از محتوای آن بهره مند شوند. البته بعضی مطالب به صورت رایگان برای افراد عادی طراحی شده است که آنها نیز باید حد اقل سن مشخص شده را داشته باشند و با استفاده از این محتوا (خوانش و...) موافقت خود را با قوانین این سایت اعلام می‌کنند و صرف استفاده از محتوای سایت به هر نحو به معنای پذیرش شرایط است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت یا اپلیکیشن، با شما تماس نمی‌‏گیریم. سایت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از موارد مطرح شده در این توافق نامه را و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
استفاده از محتوای آموزشی منتشر شده در سایت فقط برای صاحبان حساب کاربری مجاز می باشد و شرکت کننده حق انتشار دوره های سایت را در هیچ بستر دیگری یا به اشتراک گذاری آن به هر نحو و وسیله ای را بدون اجازه و هماهنگی کتبی با سایت ندارد.
محتوای منتشر شده در سایت چه مطالب آموزشی، چه مطالب عمومی و...، و به طور کلی تمام مطالب منتشر شده در سایت با هر عنوان، فقط جهت اطلاع رسانی در مورد یک زمینه خاص در اختیار شما قرار گرفته است و منبع مناسبی برای اتخاذ هرگونه تصمیم نمی‌باشد، به خاطر همین امر، سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال موارد بیان شده قبول نمی‌کند و صحت مطالب و مسئولیت مطالب را به عهده خواننده یا صاحب حساب کاربری می‌گذارد، از این رو قبل از اتخاذ هرگونه تصمیم، توصیه می‌شود حتما با یک متخصص ذیصلاح در زمینه مربوطه مشورت نمایید و صاحبان حساب کاربری که قیم شخص زیر 18 سال هستند، مسئول نظارت بر این مسئله صاحب شماره تلفن می‌باشند و سایت در این زمینه از هر گونه مسئولیتی بری است.
مدرس پس از کسب تمامی جوز های لازم برای تولید و انتشار دوره های آموزشی، حق انتشار آن را به صورت انحصاری به سایت داده و سایت را بستر انحصاری خود برای انتشار محتوای آموزشی انتخاب کرده است که در هر شرایط کارمزد سایت و سود مدرس از فروش دوره محفوظ خواهد بود  و در پایان ماه به حساب او که به صورت کتبی ارائه نموده است واریز می‌شود. مسئولیت ارئه شماره حساب معتبر و دریافت رسید به عهده مدرس می‌باشد.
فروش دوره های مدرسین در پنل آنها به صورت کاملا شفاف قابل مشاهده می باشد و در صورت رسیدن فروش به حد نصاب می توانند در پایان هر ماه درخواست تسویه حساب ارسال کنند.

مدرس می‌تواند پس از عضویت در سایت با استفاده از پنل کاربری خود اقدام به انتشار دوره های آموزشی خود در سایت نماید و مسئولیت مطالب ارائه شده در هر دوره آموزشی به عهده مدرس می‌باشد. سایت با توجه به صلاحدید خود می تواند یک دوره را قبول یا رد نماید.

مدرس نمی‌تواند دوره های آموزشی خود را در سایت شخصی خود و یا سایت های مشابه دیگر نیز منتشر کند.
سایت تمام سعی خود را برای فروش محتوای آموزشی به کار خواهد بست و با توجه به روشهای مختلف به فروش دوره های آموزشی کمک خواهد کرد اما هیچ ضمانتی برای فروش قطعی یک دوره به مدرس ارائه نخواهد شد.
سایت فقط نقش واسطه بین هنر آموز و مدرس را داشته و در این زمینه مسئولیت دیگری را بر عهده ندارد.
مدرس به انتشار محتوای آموزشی خود در سایت حق انتشار و فروش محتوای آموزشی تولید شده را به سایت می دهد که  به صورت انحصاری است.

**در صورت درخواست و دستور هرکدام از مراجع قانونی یا صلاح دید سایت جهت حذف دوره آموزشی بدون هماهنگی با مدرس آن دوره لغو خواهد شد و سایت ارائه هر گونه توضیحی را در آن خصوص  در هیچ مرجعی لازم نمی‌داند.
با توجه به روند طولانی و زحماتی که برای انتشار یک دوره در سایت انجام می شود امکان حذف یک دوره پس از انتشار آن از جانب مدرس متصور نمی باشد.

در صورت درخواست حذف دوره توسط مدرس ، سایت می تواند به صلاح دید خود دوره را حذف یا به انتشار آن ادامه دهد.
فقط دوره های آموزشی مجاز و هماهنگ با قوانین جمهوری اسلامی در سایت سایت منتشر خواهد شد؛ لیکن از آنجا که سایت مدرس را امین خود در این زمنیه میداند مسئولیت این امر به عهده مدرس خواهد بود و سایت مجاز خواهد بود در صورت صلاحدید هر دوره ای را بدون اطلاع قبلی حذف نماید.
موارد زیر در حین طراحی دورس توسط مدرسین یا ارائه یک نظر توسط کاربران باید رعایت شوند:
رعایت حقوق ناشر و مولف

مطابقت با آخرین مطالب علمی

مغایرت نداشتن با شئونات اخلاقی و عرف جامعه

اهانت آمیز نبودن به مقامات سیاسی و مذهبی

نداشتن موزیک متن، یا هرنوع محتوای غیر مجاز

عدم ایجاد تنش و التهاب سیاسی در داخل محتوای آموزشی

عدم تمسخر یک شهروند یا یک مقام یا نهاد سیاسی یا مذهبی

اهانت آمیز نبودن به اقلیت های قومی و مذهبی

» با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است ، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر ، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

انتشار هرگونه محتوا (چه به صورت دوره یا به صورت نظر و به هرشکل در سایت) یا انجام هر عملی که ترویج‌دهنده و مشوّق تبعیض، توهین یا خشونت بر اساس قومیت، نژاد، جنسیت، سن، ناتوانی‌های جسمانی یا ذهنی، مذهب یا ملیت باشد ممنوع است  و مسئولیت آن با صاحب حساب کاربری می‌باشد.

شما نسبت به هر نوع دیتا یا اطلاعات و.... که به هر نحو و شکل، چه مستقیم یا غیر مستقیم، کلا یا جزئا، در هر قسمت از سایت توسط شما سهوا یا عمدا، چه به عنوان کاربر، چه به عنوان صاحب حساب کاربری یا تحت هر عنوان یا اسم دیگر تولید شود، یا شما در تولید آن به هرنحو و  شکل چه به صورت مستقیم یا غیر مستقیم سهیم بوده اید مسئولیت کامل دارید و مسئولیت اطلاعات وارد شده و صحت آن به عهده شما می‌باشد و سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده ندارد.

حساب کاربری افراد خاطی و ناقض قوانین بدون اخطار و در صورت صلاح دید سایت برای همیشه مسدود می‌شود.
کاربران حق پخش اطلاعات شخصی افراد دیگر را بدون اجازه آنها ندارند. این اطلاعات شامل اسم واقعی، محل زندگی و شغل افراد می‌شود اما محدود به این موارد نیست.

انتشار محتوا یا هر اقدام دیگری در راستای معرفی خود به‌جای شخصیت حقیقی یا حقوقی دیگر ممنوع است؛ و مسئولیت آن با صاحبان حساب کاربری  می باشد.

  در صورتی که یک دوره از جانب طیف گسترده ای از کاربران مورد انتقاد قرار بگیرد محتوای دوره مجدد بررسی خواهد شد و به صلاحدید سایت می تواند این دوره را حذف کند.

در صورت بروز هرمشکل در یک ماده، اعتبار بقیه ماده ها به قوت خود باقی است.

داوری و بروز اختلاف:

طرفین واحد حقوقی موسسه ماناتاب هستی به شماره ثبث 42903 را به عنوان داور مشخص کرده اند که در صورت بروز هرگونه مشکل بین طرفین، از زمان شروع قرار داد به بعد، مسئولیت بررسی و داوری موضوع بر عهده او است.

اعلام رفع مسئولیت:

به صلاح دید مدیریت سایت، ممکن است در هر زمان  از متد ها و روش های مختلفی در قسمت های مختلف سایت اعم از باشگاه کسب و کار یا دپارتمان های مختلف مثل روانشناسی، کسب و کار، مدرسه وکنکور و... و به طور کلی همه قسمت های سایت برای مقاصدی مثل آموزش، آزمون، تولید انواع محتوای آموزشی و... و به طور انواع محتوا در هر قسمت از سایت به صورت کلی یا جزئی،  به هر شکل استفاده شود، سایت مجاز است اسم این متد ها را بیاورد ولی فقط این روشی است که ممکن است سایت از آن به طور کلی یا جزئی بهره ببرد و فقط جنبه اطلاع رسانی دارد که ممکن است این اطلاع رسانی صحت درستی نداشته باشد. کاربر و صاحب حساب کاربری خود باید تعیین کند که محتوای سایت برای او مفید است یا خیر و صرف شنیدن یک نام و اعتماد کردن به آن توسط کاربر خلاف بوده و خود در این زمینه باید تحقیق های لازم را به عمل آورد و ملاک خود را محتوای آموزشی ارائه شده قرار داده و بدون توجه به هیچ نام و اسم و رسمی اقدام به استفاده نماید و سایت در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمی‌گیرد. نام بردن از متد ها، کتب، مقالات، نام اشخاص، نهاد، مراکز، سازمان ها، موسسات و نهادهای بین المللی، دانشمندان، اندیشمندان، شخصیت های برجسته ادبی، علمی، مذهبی، سیاسی و... و به طور کلی نام بردن از هر منبع بیرونی فقط جنبه اطلاع رسانی داشته و ممکن است این اطلاع رسانی در پایه و اساس به هر نحو و شکل، با سوء یا حسن نیت؛ دچار مشکل باشد پس تحقیق در صحت و سقم آن با کاربر و صاحب حساب کاربری به صورت مجزا است. از نظر سایت ملاک در این زمینه فقط سطح کیفیت خدمات ارائه شده می‌باشد که می‌تواند در قالب محتوای آموزشی یا هر شکل دیگر عرضه گردد.

سایت در ارائه مطالب معتبر برگرفته از منابع شناخته ‌شده نهایت تلاش خود را می‌نماید اما ‌سایت هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال آن را نمی‌پذیرد و تحقیق و بررسی آن به عهده صاحب حساب کاربری و کاربر به صورت مجزا می‌باشد.
ممکن است سایت گزراشی از یک پژوهش را بیان کند و در سال آینده نتیجه ی متفاوتی از آن آزمایش یا پژوهش (تحقق) در مجامع علمی بیان شود، سایت مسئولیت آپدیت یا حذف مطلب را ندارد و مسئولیت بررسی به عهده صاحب حساب کاربری و کاربر به صورت مجزا می‌باشد.

اطلاعات واردشده در بخش سلامت، روانشناسی، کسب و کار و... صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی داشته و لازم است جهت استفاده صحیح از موارد مطرح‌شده حتماً ابتدا با پزشک معالج خود یا مشاور ذی صلاح تماس ‌حاصل ‌نمایید و سایت هیچ مسئولیتی را در قبال آن نمی‌پذیرد و مسئولیت آن با کاربر و صاحب حساب کاربری به صورت مجزا می‌باشد.
سایت در جهت بررسی اعتبار آگهی های تبلیغاتی مندرج در سایت تلاش خود را می کند ولیکن کاربران و صاحبان حساب کاربری گرامی باید در جهت کسب آگاهی از صحت آگهی های تبلیغاتی ارائه شده در سایت به صورت مجزا تحقیق نمایند. وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت تبلیغات و آگهی های ارائه شده تقبل نمی نماید.

استفاده از این وب سایت به منزله قبول شرایط ذکر شده در این موافقتنامه رفع مسئولیت است. تضمینی در مورد درست بودن محتوا داده نمی شود. اطلاعاتی که ما در این وب سایت ارائه نموده ایم بر مبنای "هر چه که هست" ارائه شده است و تنها برای اطلاع رسانی است. ما هیچگونه تضمین صریح یا ضمنی در مورد درست بودن اطلاعاتی که در این وب سایت است نمی دهیم. به همان شکل، ما در مقابل اشتباهات، نقصان، یا عبارات اشتباه یا تفاسیر غلط در مورد هر گونه اطلاعات مسئول نیستیم و هیچ گونه مسئولیت، تعهد یا اجباری به هیچ شکل در مقابل خسارات یا آسیبها، از جمله و نه محدود به تلفات یا آسیبهای حاصل از یا در رابطه با استفاده یا سوء استفاده یا قابلیت اعتماد اطلاعات ارائه شده در این وب سایت نداشته و نخواهیم داشت.
ما صریحا اعلام می کنیم که هیچگونه تضمین یا تعهدی برای درآمد یا عایدی وعده داده شده در آینده نمی دهیم. هر گونه ادعای عایدی یا درآمد بالقوه باید تنها به عنوان یک ایده محسوب شود و شما نباید به آن اتکا کنید مگر اینکه درستی آن را اثبات کرده باشید. ما در مقابل هر گونه خسارت یا آسیب ناشی از اعتماد شما به اینگونه ادعاها هیچگونه مسئولیت، تعهد یا اجباری را برای آنها نمی پذیریم. شما این کار را با ریسک خود انجام می دهید. شما مسئولید که اقدامات احتیاطی لازم برای محافظت از خودتان و سیستم‌های کامپیوتری‌تان از ویروس‌ها، بدافزارها، اسب های تروجان و یا سایر مطالب مضر و مخرب را انجام دهید.

در این وب سایت ممکن است پیوندهایی به وب سایتهای دیگر ارائه شده باشد. ارائه یا کمک در ارائه اینگونه پیوندها تنها برای اهداف مرجع دادن آسان به کاربران است. ارائه پیوندها به این معنی نیست که ما با محتوای هر سایت غیره که معرفی شده است موافق یا مخالف باشیم. ما هیچگونه مسئولیت، تعهد یا اجباری در مورد محتوای چنین وب سایتهای غیره نداشته و نخواهیم داشت و هیچگونه مسئولیتی را نخواهیم پذیرفت و در مورد هرگونه خسارت یا آسیب ناشی از یا در رابطه با هر گونه استفاده یا سوء استفاده یا اعتماد به محتوای چنین سایتهایی هیچگونه مسئولیتی نباید متوجه ما باشد. ما این حق را برای خود محفوظ نگه می داریم که اطلاعات موجود در این وب سایت را در هر زمان با اختیار کامل خود بدون هرگونه اطلاع قبلی حذف کرده یا تغییر دهیم.

این قرارداد هیچ حق مالکیت معنوی از وب سایت  یا شخص سومی را به شما منتقل نمی‌کند، و همه ی حقوق، عناوین و علاقه به چنین اموالی تنها برای وب سایت می‌ماند. استفاده ی شما از وبسایت برای شما هیچ حق یا مجوزی برای بازتولید و یا استفاده از عنوان تجاری  یا شخص سوم ایجاد نمی کند.

   استفاده از مطالب قرارگرفته بر روی این سایت به هر نوع و در خصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها در هر مکان دیگری بغیر از این سایت مجاز نیست.

    کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح های سایت متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت می‌باشد.
کاربرانی که برای استفاده از یک محصول یا عضویت در باشگاه کسب و کار، یا هر باشگاه دیگر در سایت، وجهی را پرداخت می‌کنند؛ به هیج عنوان مالک محتوای آن بخش نیستند و وجه دریافت شده فقط به منظور ایجاد مجوز برای استفاده از آن محتوا به صورت محدود هستند. این محدودیت‌ ها با نظر سایت انجام خواهد شد و سایت حق دارد در این زمینه کاملا سلیقه ای و به صلاح دید خود عمل کند.

پرداخت وجه از سوی کاربران فقط به معنای درخواست استفاده از محتوای یک بخش در طول زمان مشخص می‌باشد که اگر زمانی برای آن تعریف نشده بود زمان یک روز خواهد بود. این محتوا ممکن است به صورت متنی، صوتی، فیلم ویدیویی، آزمون و.... طراحی شده باشد.

در صورت عضویت کاربران در هر باشگاه در سایت، مثل باشگاه کسب و کار، خواندن قوانین آن باشگاه بر کاربران لازم است و ثبت نام در هر باشگاه به معنای قبول کامل قوانین سایت و آن باشگاه می‌باشد و تاکید دیگر بر این امر از سوی سایت بدون دلیل خواهد بود.

سایت فقط با آدرس های allforone.ir و all41.ir  و allfor1.ir و اپلیکیشن آن در اختیار شما قرار گرفته و مسئولیت بقیه سایت ها یا مراکزی که با نام ما اقدام به سواستفاده کرده اند با این سایت نمی‌باشد.
در نظر سنجی ها، لينك دادن به موسيقي‏ها و فيلم‏هاي غيرمجاز و تبليغات یا مطالب خارج از اخلاق و فيلتر شكن ها و... تخلف محسوب مي‌‏گردد.

فایل هایی که حق استفاده آنها به کاربر داده می‌شود،  چه به صورت دانلودی و چه به صورت حق استفاده اعم از دیدن فایل های تصویری و یا گوش دادن به فایل های صوتی و... برای استفاده شخص کاربر در زمان مشخص شده است و او حق سواستفاده از آن را به هر نحو ندارد و مسئول حفظ و حراست از آن است و نباید آن را به هر نحو در اختیار افراد دیگر قرار دهد.
در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سایت می‌توانید از طریق لینك‌ تماس با ما اقدام نمایید.
سایت ضمانت نمی‌کند که: (الف) سرویس نیازهای خاص کاربر را براورده می‌کند، ب)  سرویس بی‌وقفه، به‌موقع، ایمن یا بدون خطا کار کند، ج)  نتایجی که با استفاده از سرویس ها به دست می‌آیند دقیق و قابل اتکا باشند، د) کیفیت هر محصول، سرویس، اطلاعات یا دیگر خدمات و کالاهایی که از طریق سرویس به خریداری شده یا به دست آمده‌اند در سطح انتظارات کاربر باشد و) هرگونه خطایی در سرویس تصحیح شود. بلکه سطح فعلی سایت معیار است و کاربر باید با توجه به آن اقدام به استفاده از خدمات نماید. در قسمت محتوای رایگان به خوبی سطح سایت نمایان می‌باشد.

 

 

پر مخاطب ترین محتوای آموزشی