راهنمای عضویت

راهنمای عضویت

مراحل ثبت  نام در سایت و خرید محصولات را باهم مرور می‌کنیم:

1-از منوی بالای صفحه روی ثبت نام که با رنگ قرمز مشخص شده کلیک کنید.

2- به ترتیب نام و نام خانوادگی خود را به فارسی وارد می‌کنیم.

3- یک نام کاربری انگلیسی دلخواه برای خود می‌نویسیم. توجه کنید که نام کاربری را نباید قبلا کسی انتخاب کرده باشد در غیر اینصورت سیستم از شما می‌خواهد تا نام دیگری را برگزینید.

4- یک رمز عبور هشت رقمی انتخاب می‌کنیم.

5-  تلفن همراه خود را وارد می‌کنیم. دقت کنید که تلفن را درست وارد کنید تا کد فعال سازی به راحتی برایمان ارسال شود.

6- شغل خود را مشخص کنید تا در آینده سیستم بتواند امکانات بهتری را به ما ارائه دهد.(اگر دانش آموز هستید و هنوز به سن قانونی نرسیده اید، طبق قوانین کشور باید از والدین خود بخواهید برایتان ثبت نام کنند.)

7- در جلوی عبارت امنیتی، جواب عملیات جمع را در کادر روبه رو اش می نویسیم.

8- بعد روی دکمه ثبت نام کلیک می‌کنیم.

9- یک کد به موبایلمان ارسال می‌شود، آن را وارد می‌کنیم. اگر به هردلیل کد ارسال نشد، اول تلفن وارد شده خود را چک کنید و بعد اگر درست بود به وسلیه تلگرام با پشتیبانی تماس بگیرید. در آن صفحه شماره پشتیبانی و تلگرام وجود دارد.(09307303134)

10- این فرم ها را به دقت تکمیل کنید، به عنوان مثال در این فرم اسم تهران را برای استان و نام تهران را برای شهر انتخاب کنید. و شغل خود را درست مشخص کنید.

11- اگر دانش آموزان هستید حتما پایه تحصیلی، منطقه و مدرسه خود را درست انتخاب کنید.(این کار به ما کمک می‌کند تا خدمات بهتری را به شما ارائه دهیم.)

12- شما بعد از ثبت نام میتوانید وارد شودید و از قسمت دپارتمان ها کلاس یا آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید تا برایتان فاکتور ایجاد شود. بعد از باز شدن صفحه فاکتور، دقت کنید که در صفحه قیمت هر آزمون مشخص شده است، در کادر تعداد آزمون شما می‌توانید تعداد آزمون بیشتری را از یک مجموعه آزمون انتخاب کنید و آن را خریداری نمایید.

13- مثلا برای امتحانات جمع  "یک‌آزمون" اگر دقت کنید قیمت هر آزمون هفت هزار تومان است، اگر کد تخفیف دارید، با وارد کردن کد تخفیف قسمت کد تخفیف و زدن بر روی اعمال کد تخفیف، شما میتواند بر اساس کدی که در اختیار دارید از این بخش استفاده کنید.

14- با زدن روی پرداخت می‌کنیم، وارد صفحه بانک می‌شویم

15- شماره کارت و رمز دوم و cvv2 ، تاریخ انقضای کارت  (بر روی کادر نوشته شده است) را در قسمت مربوطه  وارد کرده و دکمه پرداخت را می‌زنیم.

16- حتما روی تکمیل فرایند خرید کلیک می‌کنیم تا پول به حساب سایت واریز گردد سپس به سایت باز می‌گردیم. کد پیگیری خود را یادداشت کنید هرچند شماره فاکتور خود را می‌توانید هر لحظه از قسمت پرداخت های من در منوی مشاهده کنید.(حتما برای این کار باید login کنید، یعنی وارد سایت شده باشید تا بتوانید به اطلاعات شهصی تان دسترسی داشته باشید.)

17- در قمت امتحانات پیش رو از ناحیه کاربری می‌توانید به امتحانات خرداری شده دسترسی داشته باشید. بعضدی از امتحانات، مثل "یک آزمون"جمعه ها ساعت ده صبح برگزار میشود و ساعت شروع و پایان مشخص دارند و امتحاناتی مثل آیین نامه که در قسمت مهارت های فردی موجود است، به محض انتخاب قابل انجام است.

18- شما می‌توانید بعد از هر امتحان کارنامه خود را با دقت مرور کنید و پاسخ های تشریحی را به منظور یادگیری بهتر با دقت بخوانید.

19- حتما برای گرفتن اطلاعات بیشتر، عضو کانال تلگرامی @all41 شوید.

20- اگر به مشکلی بر خوردید با آیدی تلگرام یا سروش  all41admin@ ارتباط بگیرید یا با شماره 09307303134 تماس حاصل فرمایید.