تعداد دانشجو :
نوع آزمون: مجموعه امتحان
سطح آزمون: مقدماتی
بودجه بندی: ندارد
مهارت ها:
کلمات کلیدی: آیین - نامه – راهنمایی - و - رانندگی - آزمون - سوالات - رایگان - قبولی - قبول - شدن - در - امتحان - 100 - صد - درصد - % - تضمین - تضمینی - دوره - برای - تئوری - کتاب - سوال – مجموعه
مدت دوره
20دقیقه
پیام مشاور
ندارد
تعداد سوالات
30
favorite
افزودن به لیست مورد‌علاقه‌ها

آزمون آیین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهینامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی است که درحوزه ترافیک مطرح می شود و یک راننده برای رانندگی با وسایل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد، سوالاتی که در این قسمت مطرح می شوند اکثراً شامل آشنایی با تابلوهای راهنمایی و رانندگی و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند. به طور مثال، راه های فرعی و اصلی، تابلوها و علائم خطر و احتیاط، انواع علائمی که در کنار خیابان ها و جاده ها یا مسیر پیاده روها نصب می شوند و آشنایی با انواع وسایل نقلیه و تقدم عبور هر یک از آن ها در موقعیت های مختلف، تنها بخشی از مهم ترین موارد تست آیین نامه اصلی هستند.

اهداف آزمون

زمانی که به دنبال اخذ گواهی‌نامه می‌روید اولین قدم طی کردن مرحله آزمون آیین نامه مقدماتی (رایگان) است، پس از طی کردن کلاس‌های عملی باید در آزمون آیین نامه اصلی شرکت کنید و پس از آن نیز آزمون عملی را  تجربه خواهید کرد. برای موفقیت در آزمون آیین نامه باید حدود 4 نمونه سوال را پیش از آزمون در اختیار داشته باشید علاوه بر آن سوالات آیین نامه اصلی با جواب نیز به شما کمک خواهد کرد تا با نکات سوالات آشنا شوید و به مرور اشکالات شما به صفر برسد. با توجه به تکراری بودن سوالات هر ساله آیین نامه، می‌توانید با مرور نمونه سوالات اصلی قبولی خود را تضمین کنید..

در پایان آزمون چه چیزی یاد می گیریم؟

- قبولی صد درصد در آزمون آیین نامه - جا افتادن مطالب مربوط به حق تقدم ها - آشنا شدن با اکثر تابلوهای مهم

مدت دوره
20دقیقه
پیام مشاور
ندارد
تعداد سوالات
30
favorite
افزودن به لیست مورد‌علاقه‌ها
درباره طراح آزمون

دسته بندی ها

آیین نامه-