مدرسه

همان‌گونه که مکتب‌خانه ها جای خود را به مدارس دادند؛ به احتمال زیاد دانشگاه، به معنی و مدل فعلی، در چند دهه آینده از بین خواهد رفت و ما شاهد شکل گیری بستر جدیدی از آموزش خواهیم بود. "All For One"  یا "همه برای یکی" فضایی برای آموزش را به سبک آیندگان ایجاد خواهد کرد. در نظام آموزشی فعلی برای آموزش یک موضوع معمولی مجبوریم زمان بسیاری را صرف کنیم و از بین حجم زیادی از مطالب بی مصرف و تاریخ انقضا گذشته، مطالبی را یاد بگیریم که گاهی هیج کاربردی برای ما ندارد. شاهد مثال آن می‌تواند دروس دانشگاهی برای اخذ مدرک لیسانس باشد که اکثرا این دور باطل را طی نموده‌ایم. به حتم خیلی کاربردی تر و معقول تر می‌شد مطالبی مفید تری را یاد گرفت. ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید  به آخرین اطلاعات و مطالب علمی  سطح اول دنیا با هزینه بس...

<<در ادامهطریقه استفاده از سایت آموزش آنلاین، همه برای یکیطریقه استفاده از سایت آموزش آنلاین، همه برای یکی

آموزش ثبت نام و استفاده از سایت all41 به شیوه ای کاملا آسان و در دسترس که امکان آموزش به صورت آنلاین را در هر موقعیتی برای شما معلم عزیز فراهم میسازد.

ثبت نام

طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست.
در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد

ایجاد یک وب سایت فوق العاده با امکان مدیریت کامل مدرسه فقط با چند کلیک

برای داشتن یک وبسایت کار آمد با امکان کلاس بندی مدرسه، ایجاد کارنامه آنلاین ، بارگذاری محتوای درسی و جزوات تحصیلی - سئوی مناسب و امنیت کامل به همراه پنل پیامک، سیستم حضور و غیاب آنلاین و حتی تمام اتوماتیک، که به شما امکان اتصال به دستگاه های حضور و غیاب کارتی  و اثر انگشتی و.. را می‌دهد؛ فقط با چند کلیک ساده، کافی است با استفاده از امکانات ما وب سایت خود را به آدرس دلخواه مدرسه خود بسازید و از داشتن یک وبسایت کااملا حرفه ای لذت ببرید.از دیگر امکانات وبسایت میتوان به تولید فاکتور پرداخت توسط مدرسه و جداول حسابداری اولیه نام برد.


بانک سوال - طراحی آزمون آنلاین و دوره آموزشی توسط معلمین مدرسه

هر مدرسه می‌تواند با ایجاد دسترسی به معلمین خود، در اختیار هر معلم بانک سوال آن درس را قرار دهد و به راحتی امکان برگذاری آزمون آنلاین توسط معلمین را به راحتی فراهم کند. البته معلمین عزیز می‌توانند از بانک سوال شخصی خود استفاده کنند و از طریق سایت سوالات را به شیوه خود طراحی کنند یا با سلیقه خود سوالات سایت را ویرایش کرده و به شیوه دلخواه از آن استفاده نمایند. امکان ارائه محتوای آموزشی ویدیویی، صوتی یا تصویری و ترکیب آنها به صورت خلاق جزوی از خدماتی است که سایت ALLFORONE.IR در اختیار شما قرار می‌دهد.


امکان خرید دومین دلخواه از دورن خود سایت

امکان اتصال دومین قبلی به سایت جدید


والدین می‌توانند در جریان همه چیز باشند

مدیر مدرسه میتواند به صلاح دید خود به همه معلم های مدرسه امکان دسترسی به فرستادن پیام به والدین و دانش آموزان را از دوطریق پیام درون برنامه ای و پیامک را بدهد. و خود در جریان همه امور قرار بگیرد. از طرف دیگر، والدین میتوانند به اکانت دانش آموز خود به صورت مجزا متصل شوند و اینگونه همیشه در جریان همه اتفاقات درسی فرزند خود - نمرات، موارد انضباطی یا درسی و... باشند.