با بهترین اساتید یاد بگیر

همه اساتید ایران می‌توانند دوره آموزشی خود را در این پلتفورم آزادانه در اختیار شما قرار دهند. با جستجوی نام دبیر یا دوره آموزشی در کادر زیر می‌توانید بین دوره های سایت به جستجو پرداخته و دوره مورد نظر خود را پیدا کنید و به عنوان عضوی از جامعه AllForOne می‌توانید از هر کس فکر می‌کنید مهارتی را به درستی بلد است و می‌تواند آن را به بقیه آموزش دهد، در خواست کنید دوره آموزشی خود را درون سایت قرار دهد و به جمع ما بپیوندد.

مراحل چهارگانه آموزش در AllForOne

1

استعدادیابی

باید خود و ویژگی های خود را بشناسیم تا بتوانیم بر اساس آن بیشترین بهره را از دنیا ببریم. وقتی می‌توانیم در یک رشته یا مهارت به بهترین شکل ظاهر شویم که آن مهارت بر استعداد ها و توانایی های ما منطبق باشد و به آن علاقه داشته باشیم. حال اگر به عنوان یک شغل به آن توجه کنیم، حتما در آن موفق خواهیم شد و درآمد خوبی هم به دست خواهیم آورد. آدم های زیادی بودند که به خاطر اینکه بر روی رشته هایی که برای آنها مناسب نبوده است سرمایه گذاری زمانی و مالی کرده اند. با مشقت و سختی زیاد به آموزش آن رشته پرداخته اند اما چون بدون توجه به استعداد و توانایی شان جلو رفته بودند هیچ وقت به نتیجه ای که توقع داشته اند نرسیدند. به همین دلیل همه چیز در AllForOne از استعداد یابی شروع می‌شود. اگر تا الان استعداد یابی نشده اید، همین الان اقدام کنید و به رایگان این مسیر را شروع کنید.

استعداد یابی بصورت کامل با مبلغ 462 هزار تومان در سایت ارائه می‌شود که با ثبت نام در پویش ملی آموزش تست های اصلی آن به ارزش50 هزار تومان به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تست شخصیت شناسی mbti برای افراد بالای 14 سال (هدیه سایت به شما بعد از عضویت در جنبش) تست شخصیت شناسی mbtic که برای افراد 6 تا 12 سال طراحی شده است ((هدیه سایت به شما بعد از عضویت در جنبش)) در این تست ها سبک یادگیری شما نیز مشخص شده که کمک می‌کند روند آموزش مطالب را بهتر طی کنید. لازم به ذکر است روند اصلی استعداد یابی در AllForOne با همکاری موسسه سینا انجام ‌می‌شود. این موسسه بالغ بر 50 سال است که به صورت تخصصی بر روی تست های روانشناسی و مسائل شناختی و روانی کار می‌کند. مثلا تست Mbtic با کمک سایت AllForOne و موسسه سینا به شکل کاملا بومی در آمد و بر اساس جامعه ایرانی کارنامه آن طراحی شد. پس شما در قدم اول ببر خلاف خیلی از وبسایت هایی که تست های روانشناسی را برگذار می‌کنند با یک تست استاندارد رو به رو هستید که رفته رفته با کمک هوش مصنوعی بین‌یار دقیق تر شده و می‌تواند بر اساس رده سنی، محیط جغرافیایی و دیگر المان های مهم جواب آزمون شما را شخصی سازی کرده و بهترین جواب ممکن را برای شما پیاده سازی نماید تا بتوانید قدم اول خود را محکم و درست بردارید تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید. استعداد یابی در AllForOne از مهم ترین پله های شروع به یادگیری و مسیر موفقیت است.

2

دوره من موفق

باید یادبگیریم چگونه در زندگی هدف هایمان را مشخص کنیم و برای رسیدن به هدف هایمان چگونه تلاش کنیم تا به نتیجه برسیم. خیلی از آدم ها آرزو های زیادی در ذهن دارند ولی بدون اینکه بتوانند آرزو هاشان را زندگی کنند و خاطره هایی از آن بسازند این دنیا را ترک می ‌کنند. اگر آرزویی داریم باید بتوانیم آن را به اهداف مشخص تبدیل کنیم. سپس اهدافمان را دسته بندی کرده و بعد از اولویت بندی با تکنیک هایی که یاد میگیریم در مسیر دست یابی به آنها حرکت کنیم. این همان راهی است که تمام انسان های موفق طی می‌کنند. در دوره "من موفق" یاد میگیریم که مثل همه آدم های موفق مسیر موفقیت خودمان را طراحی و طی کرده و به یک آدم موفق تبدیل شویم.

این دوره به مبلغ 3,670 هزار تومان است که با ثبت نام در پویش ملی آموزش فصل اول آن به ارزش 1,318 هزار تومان به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فصل اول: هدف گذاری و تعریف انسان موفق فصل دوم: برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف فصل سوم: شناخت موانع رسیدن به موفقیت فصل چهارم: سیستم سازی و رسیدن به موفقیت

ثبت نام و شرکت در دوره
3

دوره یادگیری

در مرحله سوم باید یاد بگریم که چگونه مطالب را یاد بگیریم. یادگیری خود یک مهارت است و اگر بدانیم چگونه میتوانیم در کمترین زمان ممکن به راحتی مطالب را به صورت عمیق وکاربردی یاد بگیریم، می‌توانیم انرژی خود را متمرکز کنیم و معجزه ها پدید بیاوریم. خیلی از آدم ها چون راه درست یادگرفتن مطالب را بلد نیستند، علی رقم اینکه ممکن است تلاش های زیادی هم کرده باشند اما باز نتوانسته اند به چیزی که دلشان می‌خواسته است برسند. فرق ندارد که می‌خواهید یک ساز یاد بگیرید یا برنامه نویس شوید. در کنکور رتبه خوبی به دست آورید یا برای پیدا کردن یک مهارت مثل مکانیکی یا عکاسی آستین بالا زده باشید. شما باید بتوانید مطالب یا مهارت مدنظر خود را به صورت کامل و دقیق یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. این همان چیزی است که در دوره مهارت یادگیری با عنوان "چگونه یاد بگیریم؟" به شما آموزش داده خواهد شد.

این دوره به مبلغ 1,644 هزار تومان است که با ثبت نام در پویش ملی آموزش فصل اول آن به ارزش 656 هزار تومان به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فصل اول: اصول یادگیری فصل دوم: اصول یادداشت برداری فصل سوم: آداب مطالعه

ثبت نام و شرکت در دوره
4

مهارت آموزی و کسب درآمد

در این مرحله شما یاد گرفته اید به صورت مستقل بر اساس استعدادتان مهارت آموزی کنید. پس شروع کنید و اوین مهارت یا مطالب مورد نظر خود را چه از سایت AllForOne یا دیگر منابع بر اساس آنچه آموخته اید، یاد بگیرید. تیم ما در حال تولید محتوای هوش مالی و کسب درآمد است تا بتوانید از طریق مهارت هایی که یاد می‌گیرید به درآمد زایی هم برسید. بعد از پایان پویش ملی آموزش از دوره های کسب درآمد رونمایی خواهد شد.

با جستجو در بین دوره های آموزشی سایت مطلب خود را پیدا کنید. مهم نیست از چه منبعی به یادگیری می‌پردازید فقط حواستان باشد که منبع شما بیاد تمام ویژگی های گفته شده در دوره آموزشی را داشته باشد. و اگر می‌بینید جای آموزش مطلب یا مهارتی در سایت خالی است؛ یا شخصی توانایی تدریس آن مطلب را با کیفیت خیلی بهتری دارد؛ لطفا به عنوان عضوی از جامعه AllForOne کمک کنید و با درخواست کردن از مدرس آن مطلب برای طراحی دوره آموزشی و بار گذاری آن در سایت، هم درآمد زایی کند و هم به همه ما کمک کند تا آن مطلب را بهتر یاد بگیریم. ما هم تمام تلاش خود را می‌کنیم که مطالب روز به روز کامل تر و بهتر شود اما بدون کمک شما و مدرسین، این کار غیر ممکن است.

ثبت نام و شرکت در دوره

دوره مورد علاقه ات رو پیدا کن

ابزار های آموزشی تکمیلی

بانک سوالات

تا این لحظه از مقطع متوسطه اول و دوم بالغ بر 150 هزار سوال برای شما آماده سازی شده و در سایت قرار داده شده است تا بتوانید بر با این نمونه سوالات درس بخوانید و با نمونه سوالات آزمون ها و امتحنات آشنا شوید. این سوالات با پاسخ های کاملا تشریحی امکان تست زدن و جواب دادن به سوالات را در اختیاز شما قرار می‌دهد. هر شخص می‌تواند بر اساس نیاز خود روی سوالات یادداشت گذاری کرده یا سوالات را بر اساس نیاز خود دسته بندی کند. سوالات این بخش بر اساس سختی و میزان استفاده آن در امتحان برای شما دسته بندی شده است. با ثبت نام در سایت همه سوالات به مدت یک هفته به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آزمون ساز

میتوانید از این بخش از بانک سوال خود آزمون هایی را ایجاد کنید و با استفاده از سوالات سایت خود را محک بزنید. آزمون های شما به صورت هوشمند با توجه به میزان سختی و آسانی مشخص شده به صورت تک درس یا چند درس برای شما ایجاد خواهد شد. این قابلیت برای همه دانش آموزان به صورت رایگان قابل استفاده است.

دوره های ما چه ویژگی هایی دارند؟

نظر کسانی که دو دوره" من موفق" و "چگونه یاد بگیریم؟" را دیده اند در مورد کیفیت دوره

همین الان با یک کلیک آیندتو تغییر بده

عضویت در سایت و شرکت در "پویش ملی آموزش" و دریافت جایزه 2،024،000 تومان دوره و آزمون و50،000 تومان نقدی ثبت نام

نظر دانش آموزان درباره ما چیست؟

دانش آموزان بعد از ثبت نام در این پویش چه نظری داشته اند. ثبت نام

سوالات پرتکرار

این دوره ها فوق العاده است و می‌توانید در بالا نظر برخی از افرادی که این دوره ها را دیده اند را بخوانید. تنها دلیلی که این دوره ها را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دادیم این است که به بتوانیم به همه کمک کنیم مسیر یادگیری و آموزش را با کیفیت بالاتری شروع کنند. پیشنهاد میکنم حتما چند جلسه از آن را ببینید. حتما غافلگیر می‌شوید.

2024 میلیون تومان ارزش دوره های آموزشی و آزمون استعداد یابی است که در اختیار افراد قرار می‌گیرد. علاوه بر این دوره ها مبلغ 50 هزار تومان به صورت نقدی به بعد از تکمیل ثبت نام شما در پویش ملی آموزش به حسابتان واریز خواهد شد.

حتما آزمون استعداد یابی mbtic را برای فرزندتان بدهید تا شخیتش برایتان هویدا شود. دوره های آموزشی را خود مطالعه کنید و مطالبی را که یاد میگیردی را قدم قدم به فرزندتان یاد دهید. تمام این مطالب بعد از ثبت نام در پویش ملی آموزش به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

چون لااقل بر اساس استعدادتان رشته دانشگاهی تان را انتخاب کنید و ادامه مسیر را درست تر از قبل طی کنید.

اگر زیر 18 سال سن دارید بله! می‌توانید. در غیر اینصورت یا باید هزینه آموزش ها را پرداخت کنید. اگر برای پرداخت هزینه آن مشکل دارید و فرد زیر 18 سالی اطراف خود ندارید که به اسم او در سایت ثبت نام کنید تا هم مطالب را خود بیاموزید و هم به او کمک کنید تا مطالب مهمی را یاد بگیرد، به سایت ایمیل بزنید تا هزینه آن توسط مدیریت پرداخت شده و مطالب در اختیارتان به صورت رایگان قرار گیرد.