وب سایت آزمون آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی درایو کوییز جهت رفاه حال کاربرانی که به هر دلیل زمان کافی برای مطالعه و یا تست زدن آفلاین آزمون های آیین نامه اصلی رانندگی را ندارند دوره آنلاین آزمون های آیین نامه شامل 17 آزمون اصلی + کارنامه آنلاین + پاسخنامه تشریحی، طبق نگارش جدید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی تهیه و تنظیم نموده است. هنرجوی گرامی، با پرداخت هزینه مورد نظر این دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شامل: سوالات پرتکرار، سخت ترین و مهم ترین سوالات آیین نامه، موارد مهم  و… می باشد.

این سوالات در سایت به صورت آنلاین نمایش داده می شوند و دارای تابلوها و یا تصاویری هستند که بسیاری از آنها برای فهم بهتر شما عزیزان ویرایش شده اند و در پاسخ نامه این مجموعه تلاش کرده ایم تا با ساده سازی مفاهیم، اشاره به نکات و یادآوری آنها بهترین نوع پاسخنامه را ارائه دهیم.

با زدن تست های این دوره نیاز به خواندن جزوه و یا آزمون دیگری برای شرکت در امتحان آیین نامه برای گواهی نامه ندارید. این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۱۴۰۰ برگزار شده است، لازم به ذکر است که تمامی سوالات دارای پاسخنامه بوده و شما با زدن این تست ها می توانید با اطمینان و آمادگی کامل در آزمون آیین نامه رانندگی شرکت نمایید و قبول شوید.

همان طور که میدانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهم ترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است. همانطور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته است.

 

نمونه سوالات دوره آنلاین آزمون های آیین نامه شامل تمامی فصل های کتاب آیین نامه می باشد:

فصل اول : قوانین و مقرار راهنمایی و رانندگی
فصل دوم : رانندگی ایمن
فصل سوم : آشنایی با سیستمهای فنی خودرو وسرویس و نگهداری
فصل چهارم : فرهنگ رانندگی
فصل پنجم: امداد و نجات
فصل ششم : آلودگی های ترافیک

 

برای دسترسی به این آزمون ها بر روی تصویر زیر  یا اینجا کلیک نمایید.

 

 

 

 

خدمات 24 ساعته

پشتیبانی آنلاین

پرداخت آنلاین

09307303134

آزمون های در حال برگزاری

0

بانک سوال

0

کاربران

0

آزمونها

0

دانش آموزان

در باره EAOE اتحادیه اروپا

ما مفتخریم که میتوانیم بر اساس متد EAOE یا انجمن آزمون های آنلاین اروپا به شما خدمت رسانی کنیم. در روش انجمن آزمون های آنلاین اروپا، ...

ادامه مطلب

درباره یک ازمون

هدف اصلی یک آزمون کمک به آینده سازان ایران برای دانستن جواب یک سوال مهم است: استعداد اصلی من چیست و آیا در مسیر درست حرکت میکنم؟ ...

ادامه مطلب

دپارتمان

مدرسه و کنکور

امتحانات طبقه بندی شده و دوره های آموزشی معتبر را در اینجا بیابید

ادامه مطلب →

مهارت های فردی

مطالبی مثل آیین نامه راهنمایی و رانندگی، آموزش های فردی و... اینجا جمع آوری شده است.

ادامه مطلب →

روانشناسی

تست ها و دوره های معتبر روانشناسی را اینجا بیابید

ادامه مطلب →

آموزش کامپیوتر

آموزش های فارسی و انگلیسی از معتبرترین منابع دنیا را اینجا ببینید.

ادامه مطلب →

آخرین مطالب

در باره ما چه می‌گویند؟

آزمون های برگزار شده

چرا ما را انتخاب کردید؟

سایت "همه برای یکی" برای اولین بار در کشور با متد EAOE همراه با اروپا، اقدام به برگذاری امتحانات آنلاین و ارائه پکیج های آموزشی بر اساس آخرین مطالب علمی روز دنیا بر طبق اصول روانشناسی یادگیری نموده است که در ایران این کار منحصر به فرد و بی رقیب می‌باشد.

"یک‌آزمون" نام امتحانات جامع است که زیر نظر کارشناسان ما به صورت هفتگی راس یک ساعت مشخص برگذار می‌شد.

این امتحان بر اساس متد یادگیری هفتگانه صورت می‌گیرد تا یادگیری کامل به راحتی اتفاق بیافتد. نوع مرور و نحوه چیدمان سوالات و... در "یک‌آزمون" آن را با دیگر امتحانات متمایز می‌کند. در این راه برای سهولت کار،خدمات مشاوره ای، منابع درسی و... در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر درباره "یک‌آزمون"را بخوانید.(بر روی همین متن کلیک کتید)

این وب سایت همچون یک دانشگاه مجازی عمل کرده و با برگزاری آزمون های روانشناسی، شما را استعداد یابی کرده و سپس دوره های آموزشی مناسب را به شما پیشنهاد می‌کند و به مرور زمان مطالب آموزشی آن کامل تر می‌شود.

در مرحله اول خدمات ما برای دانش‌آموزان طراحی شده و رفته رفته سعی به ایجاد یک محیط جامع تر برای همه رده های سنی و گروه های شغلی خواهیم کرد.

دوستان می‌توانند با بهره مندی از امتحانات "یک‌آزمون" با متد اروپایی، که در نوع خود در ایران بی همتا است خود را محک زده و از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی هماهنگ با امتحانات بهره ببرند تا به راحتی با روش هایی ساده به یادگیری کامل و عمیق مطالب دست یابند. فرق یک شخص موفق با یک شخص معمولی در مسیری است که آنها طی می‌کنند. به حتم این مسیر، همان مسیری است که موفقیت شما رو تضمین می‌کند.