اگر فرزند شما دانش‌آموز است شما می‌توانید او را برای شرکت در امتحانات یک آزمون ثبت نام کنید تا بتواند با متد روز اتحادیه اروپا به درس خواندن بپردازد، اینگونه با تلاشی بهینه می‌تواند بهتر و آسان تر مسیر موفقیت را کسب کند زیرا همراه با درس‌خواند، اصول خواندن هر درس را یاد می‌گیرد، استعداد یابی می‌شود و بر مبنای روحیات و استعداد هایش راهنمایی می‌شود. درست است که قیمت این آزمون ها بسیار پایین است اما بهترین ها را در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما امکان می‌دهد به صورت مستقیم بر درس فرزندتان نظارت داشته باشید.

اگر فرزند شما دانش‌آموز نیست، در حال حاضر مطالبی برای شما آماده نداریم، ولی میتوانید در آینده مباحث خوبی در مورد روانشناسی کودک و... در این بخش بیابید.

در آخر شاید قسمت روانشناسی سایت بتواند نظرتان را جلب کند. 

خدمات 24 ساعته

پشتیبانی آنلاین

پرداخت آنلاین

09307303134

آزمون های در حال برگزاری

0

بانک سوال

0

کاربران

0

آزمونها

0

دانش آموزان

در باره EAOE اتحادیه اروپا

ما مفتخریم که میتوانیم بر اساس متد EAOE یا انجمن آزمون های آنلاین اروپا به شما خدمت رسانی کنیم. در روش انجمن آزمون های آنلاین اروپا، ...

ادامه مطلب

درباره یک ازمون

هدف اصلی یک آزمون کمک به آینده سازان ایران برای دانستن جواب یک سوال مهم است: استعداد اصلی من چیست و آیا در مسیر درست حرکت میکنم؟ ...

ادامه مطلب

دپارتمان

مدرسه و کنکور

امتحانات طبقه بندی شده و دوره های آموزشی معتبر را در اینجا بیابید

ادامه مطلب →

مهارت های فردی

مطالبی مثل آیین نامه راهنمایی و رانندگی، آموزش های فردی و... اینجا جمع آوری شده است.

ادامه مطلب →

روانشناسی

تست ها و دوره های معتبر روانشناسی را اینجا بیابید

ادامه مطلب →

آموزش کامپیوتر

آموزش های فارسی و انگلیسی از معتبرترین منابع دنیا را اینجا ببینید.

ادامه مطلب →

آخرین مطالب

در باره ما چه می‌گویند؟

آزمون های برگزار شده

چرا ما را انتخاب کردید؟

سایت "همه برای یکی" برای اولین بار در کشور با متد EAOE همراه با اروپا، اقدام به برگذاری امتحانات آنلاین و ارائه پکیج های آموزشی بر اساس آخرین مطالب علمی روز دنیا بر طبق اصول روانشناسی یادگیری نموده است که در ایران این کار منحصر به فرد و بی رقیب می‌باشد.

"یک‌آزمون" نام امتحانات جامع است که زیر نظر کارشناسان ما به صورت هفتگی راس یک ساعت مشخص برگذار می‌شد.

این امتحان بر اساس متد یادگیری هفتگانه صورت می‌گیرد تا یادگیری کامل به راحتی اتفاق بیافتد. نوع مرور و نحوه چیدمان سوالات و... در "یک‌آزمون" آن را با دیگر امتحانات متمایز می‌کند. در این راه برای سهولت کار،خدمات مشاوره ای، منابع درسی و... در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر درباره "یک‌آزمون"را بخوانید.(بر روی همین متن کلیک کتید)

این وب سایت همچون یک دانشگاه مجازی عمل کرده و با برگزاری آزمون های روانشناسی، شما را استعداد یابی کرده و سپس دوره های آموزشی مناسب را به شما پیشنهاد می‌کند و به مرور زمان مطالب آموزشی آن کامل تر می‌شود.

در مرحله اول خدمات ما برای دانش‌آموزان طراحی شده و رفته رفته سعی به ایجاد یک محیط جامع تر برای همه رده های سنی و گروه های شغلی خواهیم کرد.

دوستان می‌توانند با بهره مندی از امتحانات "یک‌آزمون" با متد اروپایی، که در نوع خود در ایران بی همتا است خود را محک زده و از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی هماهنگ با امتحانات بهره ببرند تا به راحتی با روش هایی ساده به یادگیری کامل و عمیق مطالب دست یابند. فرق یک شخص موفق با یک شخص معمولی در مسیری است که آنها طی می‌کنند. به حتم این مسیر، همان مسیری است که موفقیت شما رو تضمین می‌کند.