به عنوان پیشنهاد ویژه امسال برای مدارس، دو خدمت اماده شده است:

1- صفحه وبسایت مدارس با امکانات بی نظیر برای مدیریت مدرسه از قبیل بانک سوال، آزمون ساز، امکان ایجاد پرونده اختصاصی تربیتی و انضباطی برای دانش‌آموزان، محیط مناسب برای ارتباط برقرار کردن با والدین، صدور کارنامه ماهانه و... که لیست آن را می‌توانید در اینجا ملاحظه نمایید.

2- مثل هر سال امتحانات "یک آزمون" با قیمت 7500 تومان که با ثبت نام دسته جمعی تخفیف برای مدارس اعمال می‌شود. این آزمون ها بر طبق برنامه زیر برای همه پایه ها و کنکوری ها در روز های پنج شنبه برگذار می‌شود، دانش‌آموز میتواند تا جمعه شب در آزمون شرکردت کرده و بعد از امتحان کارنامه ای کاملا تشریحی و خدمات مشاوره ای رایگان دریافت کند.

در زیر می‌توانید برنامه این آزمون ها را ببینید.

 

برنامه آزمون های هفتگی سایت all41.ir  برای کلیه پایه ها بر اساس متد EAOE

 

برنامه آزمون های هفتگی سایت all41.ir  برای کنکور 99  بر اساس متد EAOE

 

خدمات 24 ساعته

پشتیبانی آنلاین

پرداخت آنلاین

09307303134

آزمون های در حال برگزاری

0

بانک سوال

0

کاربران

0

آزمونها

0

دانش آموزان

در باره EAOE اتحادیه اروپا

ما مفتخریم که میتوانیم بر اساس متد EAOE یا انجمن آزمون های آنلاین اروپا به شما خدمت رسانی کنیم. در روش انجمن آزمون های آنلاین اروپا، ...

ادامه مطلب

درباره یک ازمون

هدف اصلی یک آزمون کمک به آینده سازان ایران برای دانستن جواب یک سوال مهم است: استعداد اصلی من چیست و آیا در مسیر درست حرکت میکنم؟ ...

ادامه مطلب

دپارتمان

مدرسه و کنکور

امتحانات طبقه بندی شده و دوره های آموزشی معتبر را در اینجا بیابید

ادامه مطلب →

مهارت های فردی

مطالبی مثل آیین نامه راهنمایی و رانندگی، آموزش های فردی و... اینجا جمع آوری شده است.

ادامه مطلب →

روانشناسی

تست ها و دوره های معتبر روانشناسی را اینجا بیابید

ادامه مطلب →

آموزش کامپیوتر

آموزش های فارسی و انگلیسی از معتبرترین منابع دنیا را اینجا ببینید.

ادامه مطلب →

آخرین مطالب

در باره ما چه می‌گویند؟

آزمون های برگزار شده

چرا ما را انتخاب کردید؟

سایت "همه برای یکی" برای اولین بار در کشور با متد EAOE همراه با اروپا، اقدام به برگذاری امتحانات آنلاین و ارائه پکیج های آموزشی بر اساس آخرین مطالب علمی روز دنیا بر طبق اصول روانشناسی یادگیری نموده است که در ایران این کار منحصر به فرد و بی رقیب می‌باشد.

"یک‌آزمون" نام امتحانات جامع است که زیر نظر کارشناسان ما به صورت هفتگی راس یک ساعت مشخص برگذار می‌شد.

این امتحان بر اساس متد یادگیری هفتگانه صورت می‌گیرد تا یادگیری کامل به راحتی اتفاق بیافتد. نوع مرور و نحوه چیدمان سوالات و... در "یک‌آزمون" آن را با دیگر امتحانات متمایز می‌کند. در این راه برای سهولت کار،خدمات مشاوره ای، منابع درسی و... در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر درباره "یک‌آزمون"را بخوانید.(بر روی همین متن کلیک کتید)

این وب سایت همچون یک دانشگاه مجازی عمل کرده و با برگزاری آزمون های روانشناسی، شما را استعداد یابی کرده و سپس دوره های آموزشی مناسب را به شما پیشنهاد می‌کند و به مرور زمان مطالب آموزشی آن کامل تر می‌شود.

در مرحله اول خدمات ما برای دانش‌آموزان طراحی شده و رفته رفته سعی به ایجاد یک محیط جامع تر برای همه رده های سنی و گروه های شغلی خواهیم کرد.

دوستان می‌توانند با بهره مندی از امتحانات "یک‌آزمون" با متد اروپایی، که در نوع خود در ایران بی همتا است خود را محک زده و از خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی هماهنگ با امتحانات بهره ببرند تا به راحتی با روش هایی ساده به یادگیری کامل و عمیق مطالب دست یابند. فرق یک شخص موفق با یک شخص معمولی در مسیری است که آنها طی می‌کنند. به حتم این مسیر، همان مسیری است که موفقیت شما رو تضمین می‌کند.